Логотип

Мисливці

Звичайна Сталкерська угруповання, зустрічається в Народній Солянка, таємні стежки 2, Борг: Філософія війни і NLС 6. Воюють з Месниками, співпрацюють з «Долгом».


Опис

Члени клану займаються полюванням за мутировавшей дичиною. Благо за частини деяких тварин або опудала можуть заплатити просто величезні гроші. Відрізнити від простих сталкерів досить легко - майже завжди ці хлопці використовують мисливське зброї. Користуються повагою серед сталкерів, бо знищують багато небезпечних тварюк. Мисливці - здебільшого колишні браконьєри. Їм знайома життя в диких умовах, і Зона для них не набагато небезпечніше якихось джунглів. Плюсом до того - звірини анітрохи не менше, а за їх відстріл не те що не ловлять - дякують і гроші платять.


Ідеологія

Малe угруповання, але досить боєздатнe займаються полюванням, а також заробітком грошей. Виконують малі завдання. Лідери у них різні: Захар, Сепатор, Сутула, Ден а також і інші. Більшість часу проводять на полюванні. Мають кілька загонів.


Ворожнеча і союзництва

Найголовніші вороги мисливців це - «Месники». Кажуть що вони найсильніша угруповання на районах: Кордону, Звалища і Темної долини. Ден з угруповання Мисливці стежив за ними. До цього висновку «Месники» почали всіх смикати на своєму шляху. Співробітники мисливців це - Борг хороші хлопці з хорошою екіпіровкою. Капітан Соболєв знайомий з Захаром. Колись вони разом займалися полюванням, але Соболєв подався в Борг і вони розбіглися. Але все-одно у них відмінне співробітництво.


Таємні Стежки 2

Вперше ми бачимо мисливців на локації «Ліс» під командуванням сутулість. Він нам вкаже шлях до Армійських складів. Але тільки за послугу. Також у нього є кілька людей. У групі: Ден, Сепатор, Захар і ще два рандомних бійця.


Згадки в моді Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф.

Хоч якщо самих Мисливців немає в даному моді зовсім, все-таки один провідник з угруповання Братки, на ім'я Жорик згадував про те що вів їх в різні куточки Миротворчого корпусу, і що вони були "вкрай дивні" ..


Tипи екіпіровки
Картинка №31 Картинка №32 Картинка №33 Картинка №34 Картинка №35

Цікаві факти