Логотип

Миротворці

Комплекс із модифікацій Таємні Стежки 2 і впала зірка. Честь найманця. Американські військові, що охороняють Передбанник, так як саме Передбанник вважається дорогою в Зону. Мають під своїм контролем авіабазу, блокпост у Кордону (в ТТ2 також блокпост у печерки) і головну базу - Військове містечко. Мають синю форму, перефарбований «Берил-5м». У кожному з модів, в яких різний озброєння, лідери і чисельність.


Опис

Війська надіслані радою безпеки ООН для допомоги в створенні кордонів навколо Зони Відчуження. Левову частку особового складу контингентів складають американські солдати. Виконують такі ж функції, як і регулярні частини України. У моді «впала зірка» сказано, що вони змішаний батальйон JB і морської піхоти США.


Таємні стежки 2

У цьому моді Сидорович просить Стрілка доставити коньяк Генералу Сміту, а також допомогти у винищуванні мутантів, які напали на авіабазу і блокпост у печерки. Каже, що «Зона захопила і цю територію». Бійці США в цьому моді підписані як «Миротворці» і озброєні гвинтівками LR-300 і L85. У цьому моді приблизна чисельність бійців: 30-35 чоловік.


Bпала зірка. Честь найманця.

Джей-Джей домовляється з Полковником Коппером про озброєнні, для того, щоб пройти в Зону. У другій зустрічі з Коппером полковника вбивають співробітники GRC, тому лідера у Військових США більше немає (якщо не брати до уваги Сміта і Брауна, так як в цьому моді їх немає). Також загін Рённа з 8 чоловік здійснюють глибокий рейд в Зону. Кожен боєць в цьому моді озброєний М4А1. Тільки загін Рённа мав іншу форму. Встановлена ​​точна чисельність бійців США в цьому моді - 60 і 7 «додаткових» людина.


Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф

Миротворцев мы встречаем в Предбаннике, но в этом моде она называется иначе, Миротворческий Корпус. Фотограф просыпается в штабе Миротворцев и первым заданием, является Поговорить с генералом Смитом. Он говорит ему что вертолет попал в аномалию, все погибли а он остался в живых.


Бронекостюми і шоломи
Картинка №1 Картинка №2 Картинка №3 Картинка №4 Картинка №5 Картинка №6 Картинка №7

Tипи екіпіровки
Картинка №8 Картинка №9 Картинка №10 Картинка №11 Картинка №12 Картинка №13

Цікаві факти