Логотип

Блукачі

Угруповання, повністю скопійовані зовнішністю з Чистого Неба, виконують поручні завдання від великої і впливової невідомої корпорації. Лідер - Лейла.


Опис

Цілі і завдання угруповання «Блукачі» багато в чому збігаються з цілями вчених - це вивчення Зони і її впливу на флору і фауну, вплив який чиниться на людей (психологічного і фізіологічного мутагенезу в умовах Зони Відчуження), вивчення виникнення аномалій і артефактів, їх існування в часі і просторі (тривалість «життя» і місце розташування), стримування розширення Зони на зачеплені катастрофою території. Вони - мирна угруповання, хоча і носять зброю. В броні власного виробництва використовується коричневий колір, особливих унікальних видів броні не мають. Зброя - найрізноманітніше, в основному - радянський АК-47. Їх база знаходиться в Мертвому місті, за його межі вони майже не висовуються. Лідером клану є сталкерша Лейла.


Загальна інформація

Блукачі - це нова додана угруповання в таємних стежках 2, використовують радянських, рідше - американську зброю. Мають кілька груп в Мертвому місті, а також одну групу в болотах. Зустрічаються в екзоскелет, але в основному ж - в комбінезонах. Працюють на невідому наукову організацію. Під кінець гри Лейла скаже, що їх угрупування намагалася знайти артефакт «Роза Вітрів», який міг би вилікувати багато хвороб, які не піддаються лікуванню, але це не увінчається успіхом, і в підсумку вони йдуть із Зони. Такий артефакт є в таємних стежках 2.


Bідомі особи


Галерея
Картинка №36 Картинка №37 Картинка №38 Картинка №39 Картинка №40

Цікаві факти